Debata dla Seniorów

Stowarzyszenie Rozwojowy Innowacyjny Otwock ma zaszczyt zaprosić na Debatę dla Seniorów, która odbędzie się 19 czerwiec br godz. 11:00 w Warszawskiej Szkole Wyższej w Otwocku przy ulicy Armii Krajowej 13.

1. Budowa domu dziennego Seniora – omówienie propozycji

2. Potencjał Seniora – omówienie szans i oczekiwań

3. Gospodarka Senioralna – rozwój Powiatu Otwockiego

4. Rada Senioralna – oczekiwania i zadania współpracy

Zapraszamy wszystkich seniorów do wspólnego działania ze Stowarzyszeniem Rozwojowy Innowacyjny Otwock w sprawie polepszenia Waszego losu. Głos Wasz i nasze starania na pewno osiągną cel, tak w tworzeniu opinii jak i zwiększą możliwości szerokich działań tu w terenie, lepszej współpracy z administracją, samorządem, organizacjami senioralnymi i instytucjami działającymi na rzecz seniorów.
Wspólnie stwórzmy forum wymiany doświadczeń, gdzie będzie można dochodzić do wspólnych programów działania, opracowywać wspólną strategię, wreszcie, żeby głos seniorów był słyszany na najwyższym szczeblu w sposób bardzo poważny.
To trudny okres dla polityki senioralnej, ale zrobimy wspólnie wszystko, co tylko można zrobić.
Naszym podstawowym celem jest stworzenie domu dziennego Seniora w Otwocku.
Nie ma to być przechowalnia, ale dom pełen życia w dobrych warunkach, dom czynnych spotkań towarzyskich, gdzie będzie można względem swoich upodobań uprawiać czynnie sport, gry towarzyskie, obejrzeć dobry film oraz inne cele, które Wam nawzajem uprzyjemnią życie. To tylko od Was zależy ułożenie grafiku dziennego, tygodniowego, rocznego z ludźmi, zespołami.
Debata ta czy inne, nie zostanie zapomniana, zaraz po naszym spotkaniu. Każda debata – spotkanie jest nagrywane przez telewizję i przez kilka lat, bez opłat, w dowolnym dogodnym czasie na całym świecie można ponownie oglądać Wasz udział jak i wszystkie inne debaty. nagrywane w Sejmie, Senacie, u Prezydenta w Pałacu, w Belwederze, w ministerstwach oraz inne wydarzenia.
Wierzymy w to, że są miedzy Wami ludzie, którzy moją dużą wiedzę jak i kompetencje do działania na rzecz seniorów otwockich, z których mogłaby powstać grupa inicjatywna mająca za cel, stworzyć lepsze warunki na dalsze lata życia seniorów.
Jeżeli będzie duże zainteresowanie i frekwencja na debatach to w przyszłości będą zapraszani na takie spotkania posłowie, senatorowie, ministrowie oraz inne ważne osoby-decydenci.
Jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów.

 

SENIORZE WEŹ SWOJE SPRAWY W SWOJE RĘCE

admin Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *